Paldies!

Jūsu vēstule tika nosūtīta

Nepieciešamības gadījumā mēs sazināsimies ar jums

Aizmirsat paroli? Reģistrācija

Paldies!

Jūsu vēstule tika nosūtīta

Nepieciešamības gadījumā mēs sazināsimies ar jums

Web lapa atrodas izveidošanas stadijā!
Inovatīvas apmācības metodes

Inovatīvas apmācības metodes

Unikālas apmācības metodes uz zinātniskas pieejas pamata ļauj efektīvāk sasniegt augstāko sportisko meistarību.

Unikāli <br>trenažieri

Unikāli
trenažieri

Specializētie daiļslidošanas trenažieri, ko izstrādājuši mūsu speciālisti, ievērojami atvieglo un paātrina apmācības procesu.

Attīstošas <br>nodarbības

Attīstošas
nodarbības

Uzmanības un atmiņas attīstīšanai un organisma nostiprināšanai esam izstrādājuši īpašu treniņu kompleksu, kas ietver elpošanas un koordinācijas vingrojumus.

Individuāla <br>pieeja

Individuāla
pieeja

Ikviens bērns ir talantīgs – tikai jāpalīdz tos atklāt!
Mūsu treneri šo uzdevumu paveic teicami.

Koncentrēšanās uz rezultātu

Koncentrēšanās uz rezultātu

Par apmācību galveno uzdevumu mēs uzskatām maksimāla rezultāta sasniegšanu neatkarīgi no tā, kuru grupu jūs esat izvēlējušies.

Kapēc izvēlas Master Sport?

Rīgas daiļslidošanas skola „Master Sport” ir lieliska izvēle vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērni izaugtu spēcīgi, skaisti, veseli un veiksmīgi.

Mēs izmantojam progresīvas apmācības metodes, izstrādājam un ieviešam vismūsdienīgāko aprīkojumu un trenažierus, kas ievērojami atvieglo apmācības procesu un uzlabo tā kvalitāti.

Daiļslidošana palīdz attīstīt kā sportiskās, tā sociālās iemaņas, jo tieši mūsu skola piedāvā gan aktīvus treniņus, kas gan nostiprina ķermeņa muskuļus un uzlabo organisma darbību, gan attīsta atbildības sajūtu un līdera spējas.

Ar ko sākt?

Ja domājat, ka jūsu bērns varētu veidot karjeru daiļslidošanā, vēlaties viņu padarīt skaistu, artistisku, veselu un motivētu uz panākumiem, nāciet uz mūsu Rīgas daiļslidošanas sporta klubu „Master Sport”.

Pieteikties uz pirmo bezmaksas nodarbību var pa tālruni 29516295.

Pirmajā nodarbībā mēs pārbaudīsim bērna fizisko sagatavotību un izsmeļoši pastāstīsim, kā un kur notiks nodarbības, cik tās maksā, kā izvēlēties inventāru, kur to iegādāties utt.