Paldies!

Jūsu vēstule tika nosūtīta

Nepieciešamības gadījumā mēs sazināsimies ar jums

Aizmirsat paroli? Reģistrācija

Paldies!

Jūsu vēstule tika nosūtīta

Nepieciešamības gadījumā mēs sazināsimies ar jums

Web lapa atrodas izveidošanas stadijā!

Profesionālā daiļslidošana

          Mūsu profesionālā daiļslidošanas skola izceļas ar īpašu pieeju katra bērna sagatavošanai. Mūsu treneri ir izstrādājuši īpašus trenažierus, kas ir unikāli ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Mūsu izstrādātos trenažierus izmanto Krievijas Sanktpēterburgas Daiļslidošanas akadēmijas treneri. Šie trenažieri palīdz apmācības procesu padarīt ātrāku, efektīvāku un mazāk traumatisku.

          Master Sport apmācības programmā ir ietverta vispārējā un speciālā fiziskā sagatavošana, nodarbības uz ledus, psiholoģiskā sagatavošana un horeogrāfija. Visas nodarbības notiek augstākās kvalifikācijas treneru uzraudzībā un vadībā. Tagad varam ar pārliecību teikt – mēs nevis piedāvājam vienkārši apmācību, bet gan esam radījuši pamatu visaugstākajiem sportiskajiem sasniegumiem.

          Daiļslidošanas nodarbības attīsta bērna ritma izjūtu, artistiskumu, grāciju, plastiskumu, veicina skaistas un harmoniskas figūras un stājas veidošanos, kā arī nozīmīgi nostiprina veselību un imunitāti. Nodarbojoties ar daiļslidošanu, bērni kļūst izturīgāki, disciplinētāki, atbildīgāki, mācās izvirzīt mērķus un sasniegt tos.

          Daiļslidošana – tā ir gādīgu vecāku izvēle, kuri cenšas savam bērnam nodrošināt laimīgu bērnību un spožu nākotni. Rīgas daiļslidošanas skola „Master Sport” priecāsies jūs redzēt savu audzēkņu un draugu pulkā!